» RK Vojvodina uzela oba boda u Kragujevcu

Rukometaši Vojvodine uspeli su da na teškom gostovanju u Kragujevcu osvoje sva tri boda pošto su slavili protiv Radničkog 23:22 u meču 19. kola Superlige. Iako su Kragujevčani imali čak šest golova prednosti krajem prvog dela, Novosađani su uspeli da na poluvreme odu sa zaostatkom od dva gola i da u nastavku preokrenu meč u svoju korist. Radosavljević sa sedam i Popov sa pet golova bili su najefikasniji kod gostiju.

Vojvodina je ponovo na čelu tabele sa bodom više od Partizana koji ima utakmicu manje. Narednog vikenda u Novom Sadu gostuje Napredak.

05.03.2012. u 13:00

izvor: 021.rs
berzavozila.com | lisica.rs | networkit.rs | pcberza.rs   Prijatelji : Otkup automobila Novi Sad | Selidbe Beograd